Filozofia marki

Doskonale wiemy, że wszystko, co najlepsze powstaje z połączenia miłości i troski. Tak było również w tym przypadku.

Gdy nasz syn zaczął się zmagać z nawracającymi zamianami skórnymi wywołanymi nadwrażliwością oraz alergią, postanowiliśmy znaleźć sposób, by mu pomóc. Stworzyliśmy kojącą maść, która nie tylko błyskawicznie przynosi ulgę i przywraca skórze zdrowie, ale również zapobiega ponownemu wystąpieniu podrażnień. Na stałe zagościła on w naszej domowej apteczce, zastępując inne produkty do pielęgnacji.

Moglibyśmy na tym poprzestać – w końcu osiągnęliśmy swój cel. Jednak dobrem należy się dzielić. Postanowiliśmy więc udostępnić nasz produkt – maść z nierafinowanym olejem lnianym – wszystkim, którzy mogą go potrzebować – rodzicom niemowląt i małych dzieci, osobom cierpiącym z powodu licznych problemów skórnych.

Podjęliśmy również decyzję o rozszerzeniu naszej działalności – stopniowo chcemy wprowadzać do sklepu kolejne wysoce skuteczne produkty. Tworząc je, stawiamy na minimalizm i autentyczność. Chcemy, aby powstawały w zgodzie z naturą i czerpały z niej to, co najlepsze. Stawiamy na prosty skład i jasne zasady. Nie testujemy na zwierzętach, wykorzystujemy tylko wegańskie składniki. Chcemy produkować możliwe naturalne kosmetyki i wyroby medyczne oparte na sprawdzonych i zbadanych recepturach.

Mamy nadzieję, że Twoja skóra pokocha je równie mocno, jak nasza.