Spray do dezynfekcji

25.0045.00

Jest to płyn do dezynfekcji powierzchni w sprayu. Likwiduje nieprzyjemne zapachy. Zawiera wysokie stężenie alkoholu, mikrosrebro o udowodnionym działaniu biobójczym i olejek eukaliptusowy – popularny zwłaszcza w Australii składnik bakteriobójczy. Nie zawiera nanocząstek (mają potencjalne działanie toksyczne).

Spray do dezynfekcji wyróżnia się przyjemną, świeżą kompozycją zapachową, stworzoną z wyselekcjonowanych olejków eterycznych.

Opis

Spray do dezynfekcji Little Frank powstał z intencją ograniczenia infekcji. Sprawdzi się szczególnie, gdy dokładne mycie bądź pranie jest niemożliwe bądź ograniczone do niskiej temperatury. Bardzo przydatny rodzinom, w których dzieci uczęszczają do żłobków, przedszkoli i szkół. Jest zarejestrowany jako produkt biobójczy

Płyn do dezynfekcji Little Frank w sprayu wykazuje działanie wirusobójcze, bakteriobójcze oraz grzybobójcze. Nie zawiera barwników.

Dezynfekuje odzież, pościel i materace, obuwie, akcesoria sportowe oraz inne powierzchnie. Likwiduje nieprzyjemne zapachy i odświeża bez konieczności prania. Polecany jako płyn do szybkiej dezynfekcji powierzchni i odświeżania ubrań używanych w przestrzeniach publicznych (placówki edukacyjne, szatnie, komunikacja miejska, przychodnie), do dezynfekcji pościeli, materacy i innych powierzchni po przebytych infekcjach. Jest również polecany właścicielom zwierząt domowych np. do dezynfekcji posłań i legowisk.

Nasz spray do dezynfekcji dostępny jest w dwóch pojemnościach:

  • 100 ml (sprawdź, jak przydatny jest w podróży i poza domem)
  • 400 ml (przekonaj się, że wystarcza na dłużej, jest idealny do częstego stosowania w domu, bądź na większych powierzchniach)

Skład:

Substancje czynne: etanol – 78 g/100g
Zawiera: Silver, Eucalyptol, Limonene, Linanlol, Linalyl Acetate